Hirdetés

Aktív témák

  • Tomiee

    csendes tag

    Sziasztok!

    A problémám az lenne, hogy bizonyos helyzetekben restartol a Windows-om, és már ötletem sincs, hogy mi okozhatja!
    Bármilyen formátumú videót próbálok elindítani, elindul a lejátszóprogi és egyből restartol a win.
    Bármilyen játékot próbálok indítani szintén restartol.
    Bizonyos alkalmazásoknál is előfordul, de ezek leginkább a vezérlőpulton belüli dolgok. Például a kikapcsolt Windows Biztonsági riasztások beállítását (a vörös pajzs ikon X-el az óra mellett) akárhányszor próbáltam eddig, mindig resetelt.
    Már végignéztem ami eszembejutott: minden driver rendben, directx rendben, diagnosztikai progit nem használok, de a win szerint az egész rendszer rendben van (Felügyeleti eszk.)
    NOD32-m van, végignéztem vele a vinyót, memóriát, mindent a legHardcore-abb beállításokkal, és összesen 1 db W32 est talált, azt kinyírtam, de azóta sem jobb semmi.
    Először amikor elkezdte, újratelepítettem a DirectX-et, és rendbejött, de a következő restartnál már ismét sz*r volt! Hála istennek még a böngészéssel nincsenek gondok :)
    Ha valakinek van valami ötlete, akkor nagyon megköszönném ha segítene!
    Előre is... :R

    "Doing nothing is surprisingly difficult ... you never know when you're finished." Leslie Nielsen

Aktív témák

Hirdetés