Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gorlin

    őstag

    válasz kano #203 üzenetére

    Nsgze fórumtársunk írása a 225BW topicból:
    ''
    engem ez a bugas kiidegel

    a gepemnek nincs semmi hangja.. raadasul az iroasztal szekrenyeben van ugyhogy meg annal is halkabb

    a 100% os fenyero az hasznalhatatlan, ugy vakit hogy nemigaz, jobban rontja a szemet mint egy CRT.. gondoltam az elejen nembaj, egyszeruen leveszem 0 -ra vagy a default TEXT beallitas ami 20% de 94% alatt zugo hangot ad ki

    sajnos elkovettem azt a hibat hogy mikor elhoztam a boltbol nemneztem meg egybol, sok dolgom volt dehat ugye megiscsak egy Samsung monitorrol van szo, megis mibaja lehet? a 4. napon beizzitottam, a nap vegen faradtan hatradolve szerettem volna kielvezni hogy vegre megvan de ez a zugas mindent elrontott
    sajnos egy olyan frekvencian zug ami olvasas mellett fokozatosan ingerli az embert, kb ugy mint amikor megfogsz valami forro dolgot, egy darabig birod de elerkezik az a pont amikor elengeded mert forro, na engem ez igy idegesit, kb 10-15 perc amit kibirok nyugodtan

    masnap csomagoltam es vissza a boltba, ahonnan atiranyitottak a szervizbe, ottvolt 2 hetet de gyakorlatilag semmit nemcsinaltak vele, nezegettek hogy milehet a baj de ok nemhallottak csak mertek valami muszerrel a hangot majd visszaadtak
    2 napig turtem majd ismet vissza a szerviz, eltelt 4 nap es most kaptam vissza, allitolag teljes elektornika csere megvolt de semmi eredmeny, ugyan ugy bug es idegesit

    kiprobaltam hohy hatul a szellozo nyilasokat letakarom valami hangszigetelo anyaggal de semmi eredmeny, csak tompitja a hangot de hallhato marad

    probtaltam 100 -ra allitani es szoftveresen a gammat levenni de akkor nagyon eros a fekete hattervilagitasa es zavaro, ugy mar telleg nagyon csunya lesz a kep szoval ezsem jo megoldas

    2007.01.22 -en vettem, ha valaki nem csendes helyen hasznalja es elfogad egy ilyen monitort akkor ez mostantol elado, en ezt nembirom tovabb''


    Úgyhogy ha levinném csak jól összekarcolnák a monitort és ugyan úgy kapnám vissza(4hét múlva)
    Meg amúgy is ha így áll hozzá a samsung hogy nagyon sok típusa brummog,nem tudom mit várhatok a szervíztől.
    Egy megoldás van:Nem kellett volna Samsungot venni.Mekkora hülye vagyok :W :W

Új hozzászólás Aktív témák