Új hozzászólás Aktív témák

  • Vik_79

    csendes tag

    Egy ideig szemeztem a Samsung 215-el (uj panel, szep szinek,stb..), ja meg az ara is lement cirka 3 honalp alatt 189-rol 115-re (asszem most ennyier vesztegetik). Kicsit feltuno volt ez az arzuhanas, kulfoldi oldalakon is utana olvastam, es kiderult, hogy az ekkora merteku arcsokkenes valoszinusitheto oka az input-lag. Sajna ez a jelenseg minden ilyen panellel szerelt monitorra jellemzo, csak ennel a tipusnal a legszembetunobb. (FPS-eknel a legszebmetunobb, idonkent 50-60 ms-al is kesobb reagal) A jelenseget a gyarto is elismerte, kulfoldon vissza is adtak a reklamalok penzet, nalunk nyilvan ez nem igy mukodik :( Voltak olyan hozzaszolasok is, hogy filmnezes kozben is van kicsi csuszas a kep es a hang kozott (pl. beszedhang van, de a szaj kesobb kezd mozogni).

    Leszogezem, hogy ez nem sajat velemeny, nem volt alkalmam a monitort tesztelni, amit leirtam az par tulajdonos velemenye. Ezektol eltekintve nagyon szepek a szinek, jo kontraszt,stb...csak hat jatekra ezek szerint nem annyira nyero valasztas...

    Valakinek egyeb tapasztalata?

    ViK

Új hozzászólás Aktív témák