Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz rsf #767 üzenetére

    A play2-vel androidon van automatikus frekvenciaváltás, támogatja a 23.976Hz-et is, mert tudtommal nem, azért is ajánlottam inkább a H8-at, a tuner az tök mindegy, neki nincs rá szüksége, IPTV-t használ, ha jól sejtem pont azért, mert Németo-ban él. Egyébként ja, amit linkeltél az még jobban is hangzik, mint a H8. Mondjuk ezt a külső sata csatlakozót hülyeségnek tartom, ill. hát nem lehet valami szép látvány, amikor ez használatba van véve. Rá meg ugyebár a melegedés miatt nem rakhatod, max mellé. Csináltak volna kicsit nagyobb dobozt s akkor legalább bele lehetett volna tenni egy SSD-t.

    DE úgy egyébként, ahogy mexel is mondta, ha egyszerű TV-zésre vágysz LE-el, akkor VDR-t is lehet használni, nem muszáj TVH-et, s a VDR jóval egyszerűbb, hasonlóképp megkérdezi milyen tuner, majd beállítod a holdat, aztán elindul a keresés.
    Az előlapi display-ről az a véleményem, hogy borzasztóan zavaró. Talán addig nem zavaró, amíg vmi meleg színt használ és azt is halványan, de egy fehér digitális óra, tapasztalatból mondom, hogy sötét helyiségben nagyon zavaró ha az a tv alatt, felett, mellett van. Ahogy egyébként a most divattá vált LCD display is, ami pl. logo-t, now-next infót is megjelenít. Tök látványos meg menő meg minden, de engem pl. idegesít, igaz én a weteken is leragasztottam a kék ledet, nagyon zavarja a szememet.
    Nem tom minek kell ez. Múltkor belebotlottam egy kínai boxba, amiben körbe színes ledek vannak, külön-külön változtatható RGB ledek, na az meg minek??? Ha már ilyesmi, akkor inkább építsenek bele egy ambilight szerű led kezelést, aztán megfelelő led csík a TV hátuljára és csatlakoztatás. Mindenki megoldaná magának otthon.

Új hozzászólás Aktív témák