Keresés

Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz SQX_Barto #26 üzenetére

    Megint egy kis változás a dolgokban. Felajánlották egy cégen belüli váltást, targoncázhatnék, meg szerelhetnék. De eléggé parázok, hogy nem fog összejönni... A következő két hetet adtam ennek a lehetőségnek, a nem jön össze, kezdek komolyan mást keresni.

    CS : GO azóta is pihen (bár mindig jön valaki, egy invite-tal)
    MW3 fog már menni a Ghost megjelenéséig. Szeretném Level 80-ig elvinni a multit.
    Ghost-ot megjelenéskor kipróbálom, aztán valószínűleg meg is veszem. Persze attól is függ, mi lesz akkor a helyzet a melóval.
    DLC-ket nem fogom megvenni, mert felesleges. Max ha nagyon olcsón lenne, de nem hiszem.

    Nemrég láttam Kara bemutatóját (egy PS3 animáció) Abból kiindulva pedig eljutottam a színésznőig. Valorie Curry


    Persze a rövid hajával nagyon bejön, de hosszú hajjal sem rossz :)

    Mini PC projektet nem fogom még sokáig megvalósítani.
    Bármennyire tetszik az Elite 130, a PC-Q08 jobban tetszik. Kisebb, jó elrendezésű, és teljesen fém. Kell bele kis modding (festés, meg talán egy-két lyuk fúrás) és jóval drágább. De mégis jobban tetszik...
    Ha összejön a váltás, akkor ruhatár váltás, utána meg telefon, aztán majd meglátom mi hogy alakul.

    Hirtelen ennyi

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Aktív témák