Keresés

Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz SQX_Barto #23 üzenetére

    Lett némi változás a terveimben, de még nem tudom, hogy alakulnak a dolgok hosszú távon.
    Visszamentem régi melómba, szerencsére nem szívóztak végül is a szabijaimmal. Sőt egy gyors interjú is belefért betegszabi terhére. Raktárosi meló lett volna egy nagy autóalkatrész raktárban/áruházban.Egy kis eséllyel némi targoncázásra, bár nem volt túl meggyőző. Kevesebb pénz, szívatósabb munka, végül is visszamondtam, nem küldték el a jelentkezésem a második körös interjúra.
    Bent a melóhelyen megkérdeztem a targoncázást, elég pozitívan álltak hozzá, de remélem a sejtéseim nem igazolódnak be, és tényleg lesz ebből valami idővel. Meg kell várnom a jogsim, addig nem vesznek még számításba, kb két hét.
    Idén már valószínűleg maradok mostani helyemen. Ha meg a rossz sejtéseim beigazolódnak, jövőre újra elkezdem küldözgetni az önéletrajzokat (vagy talán korábban is, majd meglátom)
    Most megint jönnek a leállások, hogy legyen mit később túlmunkába ledolgozni :W
    Ezt utálom legjobban ebben a melóban. :(((

    Itthon nem tudok mit kezdeni magammal, neki kellene állnom a svédnek, de persze lusta vagyok.
    Főképp csézek egész nap. Próbálok fejlődni, de nem megy gyorsan, még mindig nem érzem a GO-t annyira, mint szeretném.

    Kártyás mókákkal végül is leálltam, talán később még költök rá kicsit, nem tudom.
    De jó lenne megint kicsit visszaállni spórolásra.

    Később talán veszek egy Lumia 520-at, de még nem szántam rá magam, majd idővel.

    Hirtelen ennyi. Szép napot! :R

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Aktív témák