Keresés

Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz SQX_Barto #15 üzenetére

    Szerencsére nem süllyedt túl mélyre a blogom, gyorsan megtaláltam (Ez egy enyhe célzás, hogy többen blogoljatok! ;] )

    Az előző blogban emlegetett kollégával pont másnap dolgoztam együtt, sokszor segített is, meg én is Neki, vicces volt...
    Szerintem jobb is, ha hagyom ezt a témát és nem gondolok jobban bele.

    Elkezdődött a tanfolyamom, hát a szóbeli vizsga nem lesz piskóta :(
    Gyakorlatitól talán annyira nem félek, de az még messze van.
    Mivel eltolták a vizsgaidőpontjaimat (és ezáltal fizetnem is később kell) úgy döntöttem, hogy "megvigasztalom" magam, hétvégén veszek egy laptopot :D (Pont a tanfolyam miatt nem tudok előbb érte menni)
    Egy Asus laptop 42ezerért 60GB-os vinyóval (átmenetileg) Core2Duo T5800 proci, nVidia 9300GS 256MB VGA, remélem jó lesz. Ennél olcsóbban Sourcera is használható laptopot nem találok.

    Ha tesó hív a hétvégén akkor most nem fogok elmenni biliárdozni, egy időre hanyagolom. Főleg ha megveszem a notit, akkor nem lesz időm rá ;]
    Snookeres terveket pedig nagyon hanyagolom, itthon nem lenne jó belekezdeni, minél többet kellene félreraknom, meg gyanítom, hogy gépre is fogok még jócskán költeni (nagyobb vinyó/SSD, jobb egér, egérpad, játékok)

    Utólag belegondoltam, mióta "otthonról" elköltöztem, azóta nem voltam sehol 2 egész évig egy helyen, tehát olyan kb. 2005 óta (pontos dátumról már fogalmam sincs)
    Hirtelen ennyi, mindenkinek szép napot! :R

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Aktív témák