Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz SQX_Barto #14 üzenetére

    Kicsit hanyagoltam a blogírást, most is csak futtában írok egy rövid szösszenetet, mert sietek nemsokára haverhoz. Tegnap sikeresen elmentem snookerezni egyedül. Bennem volt a kisördög (sajnos nem rajtam - szerk.: egyik haverom exnőjének volt ez a neve és nem rossz csaj ;] ) és muszáj volt.
    Első két frame elég jól ment harmadik már komolytalanra sikerült meg az időből is kicsúsztam, na nembaj, azért jó volt. Egyre erősebb bennem a vágy, hogy "komolyabban" vegyem ezt a sportot. De amíg nem váltom valóra más terveimet (és nem kerülök ezáltal jobb helyzetbe), addig nem kezdhetek ebbe bele :(

    Egyik kollégámmal álmodtam ma, hogy megcsókoltam, utána azonnal bocsánatot kértem, aztán meg eltűntem, meg mintha valamit robbantani is akartam volna vagy nem tudom, már erősen halvány az emlék.
    Mondhatnám, hogy "éhes disznó makkal álmodik". Az idők folyamán voltak talán pillanatok, amikor tetszett volna a csaj, de tudom, hogy nem működne. Meg amúgy sem tudok kiigazodni a csajon sok értelemben. Másik kolléga poénkodik velem folyton, hogy jó lesz nekem, talán ezért is volt, hogy egyáltalán megfordult a fejemben. Na mindegy.

    Haver megmondta, hogy húga nem menne bele, hogy esetlegesen odamenjek albiba. Nem lepődtem meg rajta és igazából jobb is ez így. (Amúgy is ez csak egy nagyon elméleti síkú terv volt még)
    Úgy döntöttem, hogy itt maradok már jövő nyárig. Úgyis régen voltam már két évig egy helyben. 2006 óta egyszer talán...

    Na lassan készülődök, lehet este még írok.

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Aktív témák