Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz spammer #7173 üzenetére

    Az általad linkelt helyen nem írják, mert ott a könyvtárba másolós módszert mutatják be.
    De ha az nem működött, akkor valószínűleg valamit mégis elrontottál, és igazából nem az a baj, hogy elrontottad, mivel szerintem mindenki szív CMS-ekkel az elején, amikor még nem ismeri eléggé, én is szívtam eleget, de attól még, mert valamit nem sikerült összehoznod, nem biztos, hogy az a rendszer a hibás, amit használsz, hanem valószínűleg valamelyik pontot elrontottad. Számíts rá, hogy semmi nem lesz "egyszerű" egyik CMS-ben, és olvass utána rendesen, például épp az előbb linkelt magyar, jól összeszedett tutorialban, csak ez volt a korábbi mondanóm lényege. Én drukkolok hozzá. :DDD Amúgy ja, az jogos, hogy bele lehetne írni a cikkbe, hogy van egyszerűbb módszer is, pont ez az összekattintgatós, az update modul engedélyezése után.

    Ha további kérdéseid vannak Drupallal kapcsolatban (például amikor már ötödször kiabálsz fel, hogy "ezt a szar-fos-szart!!" :DDD), akkor ebben a topicban vagy a Drupal topicban tedd fel nyugodtan.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák