Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stickermajom

    addikt

    válasz FrezeR #243 üzenetére

    Szóköz nem maradt véletlenül a konfig fájlban a névnél, vagy a jelszónál? Valami különleges karakter? Ha újra kéri akkor valamelyik valószínűleg rossz.

  • BullZeye

    veterán

    válasz FrezeR #243 üzenetére

    1) Ne ess pánikba
    2) Töröld a cookiekat
    3) Ad Block Plussal tüntesd el az overlay-t, és írtam már mi a teendő, keress vissza (chrome szóra pl)
    4) Ha nem tudsz mit tenni, és nem javul meg, most már eshetsz pánikba :D
    5) Kerüld az újraindítást, inkább várj, ha eléred a vinyót rajta, amúgy ilyenkor 100%ban pörgeti pl lemezellenőrzést, és emiatt nem éred el UI-t, és ezért van fehér led, mert ellenőriz, ÁLLÍTÓLAG ha végig ellenőrzi vinyót helyreáll minden és boldogság lesz újra. :) szóval elméletileg mostanra már jónak kell lenni, lényeg, hogy ne resetelj, ne csinálj semmit, hagyd dolgozni 1-2 napig max.

    (#247) Zjunior
    Faszság, akárki akármit írt, éles tesztben 300GB adatnál hozta a 45MB/s írás sebességet 30k fájlnál.
    És pechemre nálam már 2 WD My Cloud is járt, és mindkettő ennyit tudott. És ez átlag sebesség, azaz a 30MB/sectől kezdve ment 60MB/seccel egyaránt.

    Tegnap élesbe tudtam tesztelni, mert végre elértem külső hálóról is (443-as portot is meg kell nyitni, én hülye meg 8443-at nyitottam meg :D). És azt kell mondjam akármikor telefonról eszembe jutott, hogy most akkor meg akarok nézni egy rész sorozatot, gyakorlatilag Android telefonon a kedvenc lejátszómmal 5 másodpercen belül már nézhettem is interneten keresztül a filmet. 720p sorozatoknál ez eltart 10-20 másodpercig, míg betölt, nettől függően, és utána akadás mentesen ment (kivéve mikor elfogyott az internet, mert olyan helyre tévedtem. (max feltöltésem 1,25mbájt, szóval nem épp izmos, de mégis elég.

    Windowson az a cinkes, mikor ugye wd2go.com oldalon bejelentkezem és mountolja a cloudot meghajtóként, és ilyenkor ha lejátszanám akkor nem lejátssza, hanem letölti a filmet, ez elég idegesítő dolog...írták, hogy miért, ettől nem lettem boldogabb, hogy tudom, hogy Windows hibája :D

    De mivel 80%ban helyi hálóról használom, 2 napja 10 órán keresztül ment róla sorozat, és egyszer sem szakadt meg (streamelt, szóval ha megszakadt volna hálózat, akkor megállt volna a sorozat is, mert nem tölti előre túl sokat csak pár másodpercet)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák