Új hozzászólás Aktív témák

  • Ltk

    újonc

    Sziasztok, Van egy Wayteq xTAB 7X Quad tabletem (tudom a csoport 7Q de gondoltam hasonló).
    Mai nap kikapcsolt és nem tudom bekapcsolni. Gyakorlatilag megjelenik a Wayteq felirat de a forgó vacak nincs alatta és nem megy tovább. Ha hosszan nyomom a kikapcsolot kikapcsol.

    A Hangerő fel és bekapcs gomb együttes nyomására előjött egy 4 elemű menü Normal/Fastboot/UART és Recovery. Az UART (vagy hasonló) kivátelével bármelyikre lépek ugyanaz történik felirat majd 'úgy marad'.

    Próbáltam feltenni töltőre (kikapcsolva) erre megjelenik az 'elem' szimbóluma azt mutatja teljesen ki van merülve csak alul egy piros rész - ezt viszont nem hiszem.
    Rádugtam PC-re valami MT56xx preloader usb drivert keresett de megakadt a wayteq feliratnál. Ez ha jól nézem valami virtuális soros driver lehet.
    A hw nem tűnik rossznak mert akkor gondolom eddig sem jutna el. Ami fontos lenne van rajta nehány adat le kell mentenem.
    Semmi féle nyukapiszka nem volt benne se rootolas se mindenféle firmwarek csak a gyári dolgok. Amiket itt irtatok ezekkel a programokkal meg lehet csinálni? Őszintén szólva ha többet nem tudom elinditani az sem érdekel, de az adatokat szeretném lementeni róla. Ha másképp nem megy a flash memóriák leforrasztásával és kiolvasásával valami célhweren.

    Gondolom mivel nem megy a rendszer csak valamilyen 'raw' forátumban menthető le amit talán fel lehet mountolni talán linux alá.

    Ha valakinek van valami ötlete megköszönném.

Új hozzászólás Aktív témák