Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz DMG #31 üzenetére

    Most így elolvastam, hogy miket is írtál. Hihetetlen mód gusztustalan a WayteQ álláspontja. Nekem már írták emailben, hogy bizony ez nem hiba, de dolgoznak rajta, de ezexerint basznak a fogyasztóra, és nekik sokkal jobban megéri, ha lejáratják magukat pár ezer forint miatt :) hát gratulálok nekik. Mit gondolnak magukról? Ha most kibasznak veled, és még sok másik emberkével, akkor ők mit fognak mondani a márkáról, hogy csuda szép de csodás?

    Lófaszt a seggükbe, és remélem a fogyasztó védelem pár millára megbírságolja őket hanyag magatartás miatt, aztán felőlem le is húzhatják itthon a rolót, mert egy ilyen szar banda nem hiányzik pluszba az országba.

    Viszont legalább megtudtam, hogy mennyit ér a garancia náluk :) ha tökéletesen működik valami, arra teljeskörü garancia van, ha valami szar, azt csak korlátoltan javítják, vagy nem, de azt is sok sok idő alatt.

    Ami még vicces, hogy azt mondják, hogy a matrica leszedése garanciális veszteséget okoz. Könyörgöm, hol van a matricára ráírva, hogy az AZ a matrica amit nem lehet leszedni? Megnéztem hétvégén, egy szó nincs ráírva, hogy akármi köze is lenne a garanciához, úgyhogy ha ne adj isten veszek egy ilyen PDA-t első dolgom lesz jogász ismerőssel beszélni, és levenni, ha meg pampognak, szólok fogyasztóvédőknek, hogy jogtalanul akadályozzák a garanciális javítást. Mert közel sem egyértelmű a tájékoztatás ami a papíron van, mert azt is elolvastam már. :)

    És remélem olvassák a fórumot a kedves WayteQ-es "szakik" ^^ és csak reménykedem, hogy DMG szerencsével jársz, és zsíros büntit kapnak, mert ezek szerint nekik ez megéri. És kívánom nekik, hogy az összes dolgot amit vesznek a jövőben mind hasonló "nem hibával" kapják kézhez, és még véletlenül se javítsák nekik, vagy cseréljék ki.

    JA! És írj Tékozló Homárra egy rövid cikket, hogy mekkora jó fejek kis hazánkban a WayteQ forgalmazói ^^ tanulságos lenne.

Új hozzászólás Aktív témák