Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DMG

    senior tag

    válasz milszab #30 üzenetére

    Igen gyakoraltilag egy dologra jó a készülék, miután beállítottad az utirányt, hogy navigáljon, a többi, beépített funkció csak kényelmetlenségekkel használható. De valami megmagyarázhatattlan makacs hozzáállás miatt a gyár szerint ez nem hiba.

    Nem igazán értem, mert tökéletesen meg lennék vele elégedve, sőt ugyan csak wayteq-re cserélném, mégcsak nem is a pénz akarnám első körben visszakapni. Azt sem nagyon értem, hogy miért egy fórumra öszpontosítanak, sokan vannak akik nem fórumoznak mégis használják, feltehetőleg ha ki akarják használni a készülék lehetőségeit, akkor találkoznak a problémával, és mivel a gyártó szerint ez nem hiba, csak egy dologra tudnak majd gondolni, hogy ez wayteq specifikus = soha többet ilyen márkát. Pedig a márkával baj nem lenne, ha azt mondanák, hogy igen, ez bizony alaplap hiba (vagy fene tudja mi) és cseréljük, elnézést érte. El van nézve, mindenki elégedett. Véleméynem szerint ez lenne a helyes üzletpolitikai hozzáállás.

    Sajnálatos eset, de én már nem is erőltetem mindenféle névtelen fórumokon. Megnézem hivatalosan mit lehet ez ügyben intézni, ha máshogy nem, akkor meghírdetem és eladom, aztán veszek mást.

    Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

Új hozzászólás Aktív témák