Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WindyJoe

    aktív tag

    válasz BullZeye #295 üzenetére

    Uhh, mi lett a sirf oldallal... :F
    Tegnap még beadta a pdf-et, meg teljesen máshogy nézett ki.
    Most meg mintha soha nem is lett volna ilyen termékük.
    De hátha a hőn szeretett wayteq-dnak elhiszed, hogy van benne DSP. ;]
    Azért ez nem akkora váltás, mit a P4 vs c2d, szal 600 MHz az 600 MHz... nem hinném, hogy teljesen újra tervezték és halálra optimalizálták azóta, ráadásul az akkor prémium kategória volt, most meg az alapkategóriában van, szal valószínű ugyan az a procc...
    Én meg láttam 20-ért HP-t, szóval ha azt nézzük a 2×-es árkülönbséget még így is simán megéri.
    Nem azt mondtam, hogy akad a menü, hanem azt, hogy lassú, megnyomja az ember a gombot, és vagy 2 s mire bejön az almenü.
    A win CE-ről meg még nem is beszéltünk, ég és föld. Mint mondtam az újabb szériánál már be se jött a control panel, de a régebbinél is csak pár menüpontja volt. Ez meg majdnem olyan, mint egy PDA. Aztán ott van a CE6 szívás, hogy alig van alá normális navi progi, majd talán ha kijön a CE 7 akkor érdemes lesz CE 6-ra váltani, hátha jobb lesz az ellátottsága.

    Na mind1 nem győzködni akarlak, én már 2× szívtam wayteq-val, szal eléggé szkeptikus vagyok a működőképességében, majd talán ha lesz legalább n800 szintű ketyeréjük 30 alatt, akkor kipróbálom. (Ez meg a 3. szívásom velük, hogy mire eladtam a 2. 920-at beszüntették az n800 forgalmazását, mondjuk lehet nem is baj, mert így legalább HP lett... (: Félre ne érts a HP-t mint márkát rühellem nagyon, de tény, hogy ez össze van rakva rendesen...)

    Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

Új hozzászólás Aktív témák