Új hozzászólás Aktív témák

  • tiger1342

    csendes tag

    Sziasztok!
    Kedden vettem én is egy ilyen kütyüt. Azonnal rávetettem magam a netre, hogy lehet rá IGO8at felvarázsolni. Amikor kitisztult a kép, hogy miket kell megcsinálni, sikerült is, bár volt pár próbálkozás előtte. A TFAT fájlrenszer miatt viszont a windoz xp nem tud törölni róla, pedig van 3 saját mappa, ami üres, azokat nem szívesen látom rajta.
    Tegnap volt az első éles teszt, kimentem a rózsadombra eltévedni, aztán navi bekapcs, seperc alatt megvoltak a műholdak és az igo8-nak hála haza is hozott. Fényerő ok, a hangerő letekert ablakokkal a délutáni dugóban rendben volt, persze lehalkított rádióval.
    Sebességgel minden ok, elégedett vagyok vele.
    Amire eddig nem jöttem rá: van ilyen menüpont, hogy kalibrálás. Nyomkodni kell a képernyőt, és egy kereszt mászkál a 4 sarokban + középen. Akárhányszor nyomtam meg, ugyanazt az utat járta be. Innen hogy lehet kilépni? Nekem csak resettel sikerült, nem igazán látom értelmét, mire jó egy ilyen menüpont a beállításokban.
    Most tokot akarok hozzá venni: tudtok bevált passzentos tokot, vagy sétáljak be a navival egy boltba és próbáljam bele. :)
    MP3 lejátszómhoz kaptam mini usb hálózati töltőt, de nem tudom jó lenne-e hozzá. Valakinek ötlet, hogy tudom kideríteni? Első töltés PC-ről ment, tegnap 40 perc alatt nem sikerült annyit meríteni rajta, hogy ne fullon legyen az akksi ikon szerint. Ha többet nyúztam, beszámolok az üzemidőről.
    Üdv!
    tiger1342

Új hozzászólás Aktív témák