Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kamillo67

    tag

    válasz Terrano #4088 üzenetére

    Szia!

    A letölthető anyagom, az mindegyik program(már leírtam, hogy milyen félék), de mivel nagy a méret, be lett csomagolva és 3 db-ra lett darabolva. Ez pl. winrar-ral szépen kicsomagolható, és 1az 1ben bemásolható a Residentflashbe. Itt sokan készítenek különböző SI-ket, ez alpban nem az. Az SI egy felület(skin) amiről sok progi könnyen elindítható, de csak azok amelyek ki lettek ikonozva (kivéve a fájlkezelőkből bármi). Vannak nagyon szép SI-k is köztük , a többség miopocket klón. (Mindenki sajátmaga döntse el, mit és hogyan szeret.) A csomagba rendkívül sok működő játékot, illetve az SI-k többségében nem lévő programot raktam.
    A gyári shell olyan amilyen, vannak ebből szebb, okosabb verziók is( ez itt tiltott téma). Az SI-ben könnyebb ikonokat hivatkozásokat létrhozni mint a Shell-ben.

    Az 5. ikon a WinCE-be jutást biztosítja a 4 ikonos főmenü esetén. Ha más módon jutsz el a wince-be(volt itt már róla leírás ) akkor is tudod a progikat használni (sok proginak a működéshez kell, hogy fusson az explorer a háttérben).

    Azért , hogy a kezdők is tudjanak sok progit használni , alkottam meg ilyen formában.

    A 6 ikonos főmenüt nem láttam 770-esnél (erre a feketére gondoltam) még.
    Szükségem lenne néhány fájlra ahhoz, hogy meg tudjam csinálni a 6 ikonosok számára is.

    1.A "ResidentFlash2\YFAP20\Skins\DongFangST_BT_T410\ " könyvtárból a shell. xml-re

    2.A "ResidentFlash2\YFAP20\ " könyvtárból az index.ini-re

    3.A "ResidentFlash2\YFAP20\Skins\DongFangST_BT_T410\ " könyvtárból a DongFangST_BT_T410.dat fájlra (ez nem kel ha a mérete 10 584 064 byte méretű a totalcommanderben nézve).

    A z "i" -s progi ha nem full eu-s (nincs mindenre szükséged 1 x-re sztem) elfér a sok progival együtt a a Residentflashben. Lehet hogy ez a progid eredeti de tudjuk, hogy tisztaság szempontjából "poros" :DD

    Üdv: Kamillo

  • snowdog

    veterán

    válasz Terrano #4088 üzenetére

    A residentflash meghajtó nekem van és tökéletesen működő eredeti i nyolc...

    Ezt csak Te veszed be, itt ezt senki sem hiszi el. Ugyanis gyári, legális SD iGO-val ez a gép nem működik! Nem is értem miért teszitek ezt minden alkalommal hozzá. :F

Új hozzászólás Aktív témák