Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csibe1

    addikt

    válasz Burki #254 üzenetére

    "nekem nem éri meg az a néhány cím, amit egy évben előveszek, hogy 6-700 ezer forint álljon egy asztaliban. "
    Iiiigen, most már sajna annyi egy normálisabb gép az irreálisan elszállt árak miatt.
    Ma néztem az aprón, a 3090-es MSI SuprimX majdnem 1 millió, de ez még nem bolti hanem az eladóval kötsz szerződést, és személyes garanciát vállal.
    Kemény 2 napja regelt az oldalra. :DDD
    Boltba 1,2-1,3 millió. :))
    Régen ennyiből fulfull extrás gépet raktál össze bazinagy monitorral, tévével,
    5.1-es hangrendszerrel, nyomtatóval meg minden egyébbel.
    Ez most nem a PC-sek ideje.
    Tavaly még sikerült időben kártyát venni, most már nem vennék.
    A lényeg, hogy támogatja a billentyűzetet, egeret; mert nálam az fps meg a stratégiai játékok csak azzal mennek.

    Van aki tényleg rendesen felült a szopórollerre, nálam is előjött pár dolog. :D
    Azért meg tudtam oldani egy kis utánajárással, ha volt kedvem hozzá.
    Amikor meg nem akkor játszottam a BF3-al egy kicsit. :DDD

    ""Aztán meg lehet kínlódni ha valamilyen pakkot nem tölt le a játékhoz a konzol." Jah, ami végül kiderült, hogy egy elég fosul kommunikált változtatás, és nem a konzol hibája. Bekapcsoltam az on demand texture streaminget, és működik, ráadásul a 4K TV-n bitang jól néz ki."
    akkor ott tényleg rossz az a kommunikáció, mert nagyon nem egyértelmű, hogy mit is kellene csinálni, hogy kellene megoldani.
    Ha az lenne akkor egy konzolos se panaszkodna rá. :)

    "Nem akarok senkit téríteni, ez kb olyan meddő vita, mint az Apple vs Android. Nekem bejött a váltás eddig."
    Ennek örülök, mert már tele a hócipőm az olyan "megtért konzolosok" ömlengésével, hogy nem kell görnyedni a gép előtt, meg a többi blabla duma amivel önmaguknak is igazolni akarják a váltást.
    A lényeg, hogy neked bejött, ez az ami számít! :K

    "visszarendeződjenek a hardver árak"
    Azt várhatjuk, mert nem lesz belőle semmi. Gondolj vissza mi volt a tajvani szökőár után. Elszállt a merevlemezek ára, azóta se állt vissza arra a szintre.
    Kiderült, hogy karteleztek a gyártók, kaptak valami büntit amit röhögve kifizettek a kamat 0.001%-ából, aztán ennyi. Mi, a vásárlók ebből nem sok mindent vettünk észre.
    Utána volt némi csökkenés, de még mindig nem tartunk a szökőár előtti áraknál.
    Ugyanez lesz itt is, mert mindig van valami kriptovacak amivel hülyítik a népet. :(

    Köszi a részletes választ! Jó játékot! :) :R

    " Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Új hozzászólás Aktív témák