Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz kill_switch #2260 üzenetére

    nekem mondod? havert múltkor falon keresztül lőtte le az egyik :DDD ráadásul úgy, hogy alapvetően ő bentről tartotta le őket és mi voltunk kint (ergo őt elvileg nem látta egyik se, mert akit látott azt leszedte)

    de tegnap volt egy másik furcsaság is: ketten mentünk be + 1 random...gyakorlatilag 2 percen belül ütköztünk is az első player squad-dal, engem leszedtek, haver felszedett majd nagy nehezen kilőttük őket...ez után sniperrel kiszedett egy tök másik player :D haver fullra halt én még vergődtem a földön. odajött a gyerek, látta, hogy kiirtottunk egy squadot gondolom és küldött egy join requestet én meg nyilván elfogadtam.
    na most...haveromat miután felszedtem, ő gyakorlatilag hang nélkül játszotta végig a kört! azt mondja olyan volt, mintha csak a háttérhangokat hallaná, tehát ilyen bombázások, repülő, stb.

    szóval vannak itt bajok, de ilyenkor néha pihentetni kell pár napig és akkor úgy jó :D

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák