Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz 1NST1G8R #82 üzenetére

    Ami amonnan kimaradt:

    Mit kell az F2P-n csiszolni? Minden elérhető, fizetés nélkül. Színezgetni már pénzért lehet, na meg egyszerre az összes wf-et modolgatni, mert a wf és weap slotokat csak venni lehet. Ezeken kívül (szerintem ezek extrák) minden elérhető az éhező nincstelen árváknak is... szerintem úgy jó, ahogy van.
    Én semmi kivetnivalót nem találok benne, akkor is vigyorgok erősen, ha laggolok, mert egyből megy a "hunnangyütté", de ez is csak ausztrál, indonéz játékosoknál fordul elő olyan mértékben, hogy tényleg zavaró legyen. Ők meg facepalmoznak egyet, oszt' jóóvan:).
    Illetve zavaró lehetne, mert 1. akit zavar, az egyből kilép (miven nem a host lép ki, senkit nem érdekel) 2. nem boltóval fog lődözni, hanem átvált kézifegyverre, aztán azzal megy tovább. Mivel egy menet nem túl hosszú, simán kibírható, de ezt sem _kell_, rajtad áll.
    Mondjuk volt már olyan, hogy röhögve irogattunk "LAG IS KING", "LAG RULEZ" meg "lag regit mundum" meg miiitudoménmár milyen lagfohászokat, az is nagy poén volt... itt ugye kvázi sérthetetlen vagy, ha lagolsz, szóval senkit sem érdekel igazán... akit igen, az meg kilép és újat kezd.

    A legszebb mégis az, hogy a játékosok jó része 30+. Nálam öregebbek is nyomják, eddig a legnagyobb meglepetés egy háromgyermekes német anyuka (45).
    Rengeteg a litván, az orosz, német, a francia... de hát vannak itt mindenhonnan... ez a coop only ez eleve kiszűr egy réteget.

    Persze, ezt is meg lehet unni, mert mindent meg lehet unni... mivel mindig változik, ez persze nem megy olyan gyorsan. Alapvetően csak lődözni kell, de mégis van benne valami:D!

    szerk: ja, most olvasom, hogy az nem ide, bocs:B! Mindegy most már ki nem törlöm:D! Innen látszik mennyire nem érdekel, hogy ki milyen játékot csinál! Legyen jó, azt kééész:DDD!

    [ Szerkesztve ]

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák