Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RG4L

    őstag

    válasz Colos1 #6091 üzenetére

    Tudod/tudjátok mi a vicces ebben az egészben?
    Múltkor linkeltem, ahogy lószart sem csinálnak a német 30mm-es lövedkékek, míg az amerikai 12.7 szétszed mindent. Dev szerverről volt a videó, jelentették, hogy ez még mindig nem oké. Telik az idő, jön a patch, ugyanaz marad minden. Mit csináltak edddig?

    Hogy van az, hogy mondjuk nekem nem szedték le a gépekről a engine throttle/injection modulokat és nem is kaptam kompenzációt, ergó nem kell újra kifejlesztenem őket, ahogy látom fórumon a többieknél?
    Miért van az, hogy nem látszik melyik gépre van szerelve rakéta/bomba (tab gomb csapatnézet)?
    Valami olyat is olvastam, hogy csapattárs AI egységek saját csapatra támadnak/lőnek a pillboxok?

    A lövedékek nagy százalékban csak szikráznak. Egyik meccsen (RB) a felszállásra 20 másopdercet kellett várnom (miután kiválasztod az üzemanyagmennyiséget stb.)

    Japán 20/30mm ugyanúgy csak szikrázik, ráadásul ezt nem B-17-esen, hanem G8N1-en teszteltem.

    Hogy tudnak olyan dolgokon is rontani, amihez elvileg (ismétlem elvileg) hozzá se nyúlnak?

    War Thunder: Gelesztaa

Új hozzászólás Aktív témák