Új hozzászólás Aktív témák

  • csak IGC

    tag

    A németeket tényleg ilyen könnyű leszedni vagy én vagyok még kis szinten? Németekkel tolom és 1-2 lövés és lepottyanok mint szilva a fáról.4-es gépeim vannak minnyár 6-os leszek.Én persze meg ha 8-szor eltalálok egy ellenfelet akkor se akar lepottyanni pedig fent van a két 20mm-es meg a két 7.92mm-es.Mondjuk gondolom nagyobb szintű gépek és még ha beléjük megyek akkor se kottyan meg nekik,meg nehéz ezeket a németeket irányítani is főleg ilyen hegyes pályákon amikor rám jön egy Spitfire meg Beaufighter Mk és hasonló gépek akkor meg szinte esélytelen meglógni is meg rájuk fordulni is,ha felhúzom és úgy akarok megfordulni az is kevés vannak olyan mozgékony gépek hogy hiába manőverezek a hegyek közt a levegőben frankón vagy lent alacsonyan a fák közt...(az utóbbi jó hely amikor rajtad vannak 5-en mert Balu kapitányt játszottál),de ha én bemérek valakit akkor nagybaj van az ellenfélnek általában,jól célzok csak még lehet kikéne tapasztalni hogy mikor megjelölök egy ellenfelet és hatótávolságban van akkor ne pontosan a körbe lőjek hanem mondjuk úgy lőjek a kör mellé hogy a szárnyát találjám el mert akkor könnyebb leszedni,ha seggét lövöm lőhetem egy ideig. :K

    Na majd az 50mm-esre leszek én kíváncsi :)

Új hozzászólás Aktív témák