Új hozzászólás Aktív témák

  • maximilian4

    addikt

    Elég rég játszottam, de ami most van a játékban az még mindig szégyen és csak egyre roszabb. Pár játék után azon kaptam magam, hogy annyi pénzem sincs h megjavítsam a tankjaimat. Ezelőtt soha sem figyeltem a pénzre, mert mindig volt 1-2 milla ezüst oroszlán, így az árakkal se voltam tisztában. Most viszont figyelem és hányinger árak vannak. Egyszerűen olyan horroribilis árak vannak, hogy csodaszámban megy ha pluszban jövök ki. Most pl. volt jópár köröm t5-ben, mikor csapatelső lettem 4-5 killel stb és -15-20k-ba jöttem ki a végére. Ez tönkreteszi az egész játékélményt. Nem tudok javítani, nincs pénz lőszerre, új tankot venni meg ne is álmodjon az ember. Mint említettem ezelőtt mindig volt 1-2 milla elfekvőben. Most pl ki van fejlesztve egy csomó tank, de meg sem tudom vásárolni. Ott a T-54 1951, 1 milla lenne a tank és kb 200k a legénység. Ellenben én 200k-nál le vagyok ragadva és egyszerűen csak fogy és fogy a pénz. Én meg tuti ezeket nem fogom gazdagítani igazi pénzzel, 1 forintot nem érnek ezek. lehet a tankokat mostmár tényleg leteszem örökre, inkább megyek repülni (remélem ott jobb a helyzet).

    Maxi

Új hozzászólás Aktív témák