Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stuka20

    aktív tag

    válasz CoolemanJ4y #1964 üzenetére

    Ha ismert a kártevő és benne van az adatbázisában, akkor már előtte szól, hogy nem jó ötlet leszedni. A defender előszeretettel törli az ilyesmiket, bár szerintem át is enged. Pl. nekem az utóbbi időben nem sír egyetlen crackelt játékért sem. Pedig emlékszem, hogy sokszor rá kellett mennem, hogy ne törölje.

    Egyébként redditen a Mullvad vpn-t ajánlják sokan. (nyílt forráskódú) Próbáltam, nem rossz, nem kell regisztráció. Generálsz egy kódot és előfizetsz, majd azt a kódot használod. Sebességgel nem volt gondom. Bár nekem még mindig a nordvpn, annak is a nordlynx protokolja a leggyorsabb. De a nord vpn több sebből is vérzik, nem ajánlott. Már az az első gond vele, hogy nem saját szervereik vannak.

    Torguardot is próbáltam, de ott nekem a letöltési sebesség nagyon rossz volt. Lehet egy rossz pillanatot fogtam ki, de torguard-val 10-35 MB/s volt, míg nord-val 80 körüli. :/
    Tehát, míg a nord szinte majdnem kimaxolja a netemet, addig a torguard elég jól leredukálja.

    PIA-t megvették. (egy hirdető cég féleség(?)) vagy is inkább másnak a kezébe került.

    Más, a többieknek, de neked is.
    privacytools.io elég jó oldalnak tűnik. Minden téren leírja és felsorolja, hogy mik az ajánlott szoftverek, illetve megoldások a biztonság fokozására.
    Valakinek van valami véleménye az oldalról?

Új hozzászólás Aktív témák