Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Demo07

    aktív tag

    válasz TESCO-Zsömle #61745 üzenetére

    Igen arról, de az többnyire szalagkábelen láttam én ilyet csatit és hát pont a pumpánál ami a rendszer lelke nem kísérleteznék vele, még ha működhet is, mert ha megáll a pumpa terhelés alatt lehet gond, bár a d5 next okos cucc, tud riasztásra, vész leállítani, de ne legyen szükség rá!
    Nem lehetetlen nem mondom, de én biztos nem csinálnám meg, mert 25W a pumpa amit bekér, és további 25W-ot tud még kérni a pwm szabályzás végett(fan hub), mert akkor teljesítmény felvételig képes még ventiket kiszolgálni önmaga a pumpa is, ami már így 50W. Nem tűnik soknak de én nem tennék egy tyúkbél(szalagkábel) kábelt ez alá, már csak a hibalehetőség végett sem, mivel minden toldás, plusz vezeték, lehetséges hibafaktor, szerintem, de mindenki ahogy érzi ;)

    OgreImre:
    Forgatható, nincsenek rajta rögzítési bevágások ha erre gondolsz, 360° forgathatod, ahogy tetszik.
    Top aljában a rögzítés szabványos. Minden d5 rögzítési pontja maga a motor és rotornál egy szabályos kör, így mindegy, hogy esetleg elfordítod e bármilyen irányba, mert ugyan úgy fekszik fel a top alsó részébe, és a lefogató meg amúgy is kívül van! :)
    Az hogy bizonyos d5-n van kívül még extra ház(borítás), ami esetleg hő&rezgés elvezetést, vagy design-t szolgál az plusz dolog, de maga a pumpa kör alakú.

    De ha tévedek javítsatok ki! :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák