Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Demo07

    aktív tag

    válasz MPowerPH #58752 üzenetére

    Én ezt másképp nézem... Nyilván ettől még nem lesz olcsóbb, de ez is egy hobbi és azért arra az ember költ időnként bizonyos összegeket, sosem lesz kész kb, mindig valamit reszel rajta mindenki :)

    Más szempontból meg valahol vissza is hozza az árát, mert ha úgy nézem, hogy mindent sikerül automatizálni a rendszerben, akkor effektíve amikor nem megy pl a venti akkor nem is használódik úgy el, pumpa sem teker annyira ha nem szükséges, és végtére hosszú távon ez a lényeg, szerintem! :)

    Az meg,hogy ha átköltözik az ember másik házba, átépít,stb, akkor már megvan és nem akkor kell megvenni, mert azért csak úgy nem szoktak ezek betojni, ha figyel rá az ember.

    mackosajt: Az mondjuk azért nem olyan jó, mármint ha a pro/xt mind kapott gyárilag bordát akkor az LT miért nem... oké ez a picivel olcsóbb és nem csilli-villi show case változat, de a funkciók szempontjából ugyan azt tudja, nem tétel az az kb 1500 forint a bordáért, meg hogy kell plusz légáram neki, de a bordát a gyártó is feldobhatta volna.

    Viszont a backup megléte az nyugtató, mert ha sikerül jól beállítani mindent én azt mindig kimentem pluszba nasra, mert lusta vagyok mindent újból beállítani :D

    Amúgy ha bordát rárakja az ember és beteszi a 14-es ház venti mögé ami átfúj a házon az már elég hűtésnek.

Új hozzászólás Aktív témák