Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    válasz ViZion #36180 üzenetére

    Ez ez eeez, köszi DigitXT-nek is! :R

    MÁS:

    Csak érdekességképpen: A gépem 2013 októberében lett építve, és az óta nem bontottam meg a rendszert! Szóval se nem takarítottam a blokkokat, se nem cseréltem a folyadékot, se a csöveket nem cseréltem! Vagyis lassan 2,5 éve így áll, ahogy a képen látjátok:

    Ezt csak azért írom le, hogy aki kételkedne az Ek cuccokban, lássa, mennyire megbízhatóak! Se csöpögés, se blokktömítés szétmenés, se algásodás, se trutyisodás, se semmi ilyesmi! A folyadék még mindig tiszta, mint az arany!

    A folyadék: EK E-Kooland UV Blue (DigitXT: Nem általam kevert folyadék, amitől trutyisodik a rendszer, mint anno! Emlékszel? :DDD :DDD )
    Blokkok: EK
    Csövek: Mezőgazdasági boltból származó víztiszta 11/8-as cső.

    Szerk.:
    Am lenne pár kérdésem még:

    1. Érdemes-e ennyi hűtendő blokkhoz merev csövet tenni a mostaniak helyett, vagy hagyjam a francba, és max a jelenlegit cseréljem le a mostaniak helyett(tartok attól, hogy a csövek el vannak öregedve, és egy időzített bomba lapul a szobámban)? Nem akarom, hogy hülyén nézzen ki a gép a rengeteg merev csővel beborítva.

    2. A közeljövőben ssd-t akarok venni. Kell-e hűteni, és ha igen, érdemes-e vízzel, vagy hagyjam...

    3. Ha Aquatuning-ról rendelek merev csőhöz csatit, kb 20 db-ot, olcsóbban jövök-e ki, mintha Merlintől veszem meg?(Am akartok rendelni mostanában?)

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák