Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz DigitXT #35931 üzenetére

    Mit nem ertesz azon, hogy maga a vizhutes passzivan megy? Nem a szamitogep, hanem a rendszer(ami a vizhutest jelenti) A VGA is lehet passziv hutesu, meg az alaplap is az, attol meg kiegeszito ventilator lehet a hazban, ami a levegot keringteti. Tehat nekem most a vizhutes a passziv, mert az ahhoz tartozo ventillatorok levannak kapcsolva. Komolyan, sima szovegertelmezes. :N

    En pedig tovabbra is azt mondom, hogy nyugodtan rakjon be a cpu es vga koze egy plusz holeadot. Na bumm. Nem huztal fol(mert nem tudtal...) a nehezebb legtelenitesen kivul semmi epkezlab ellenervet az ellen, hogy ez igy nem mukodik. Mukodik, hofokok teren jobb, meg ha az a par fok semmit nem is jelent. De erted, akkor is jobb, meg ha csak par fokkal is. Ez a lenyeg. Te meg ezt irtad le par hsz-el elobb, es erre jossz azzal, hogy az nem szamit, GPU-nak mind1. Okes, Neked nem szamit, masnak meg lehet igen. En koszonom, jobban erzem magam ugy, hogy max 36 fokos a GPU, nem 38 vagy 39. Na bummm. ;]

    Latom, hogy probalkozol, de velem rossz lora tettel. ;) Es szerintem ezt itt fejezzuk be, mert folos szetoffolni a topikot. Leirtam en a pozitiv meg a negativ oldalat, Te leirtad a magadet, ami majdnem egyezik is az enyemmel, oszt ammen.

    De itt rohadjak meg, ha lesz egy kis szabadidom, akkor leengedem, es atkotom csak ideiglenesen a dolgokat a cpu-vga-radi1-radi2 felallasra. A cpu az biztosan nem lesz melegebb e miatt, ellenben logikusan a VGA az lesz. Ha az lesz, akkor beigazolodott, amit mondtam. Ha huvosebb vagy ugyan akkora lesz a hofoka, akkor terdre borulok a digitalis eterben elotted, hogy igazad volt.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák