Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joshi

    titán

    válasz DigitXT #31595 üzenetére

    Eladhatóra én a Tritonra gondoltam, mert ha azt megbontod, akkor már "kell a kutyának". Nyilván vannak ajánlottabb szettek is amik persze megint csak drágábbak, én amondó vagyok hogy akkor már a vga-ra is egy kompaktot. :U Sőt, én eladnám a ref 290-et és vennék egy custom gtx970-et. :B
    De ha van 70k egy vízre, akkor legyen 100 és akkor felhasználható lesz a későbbiekben is. Nehéz dió, de még nehezebb bár mit is ajánlani. :D

    [ Szerkesztve ]

  • Zsírkrétamen

    senior tag

    válasz DigitXT #31595 üzenetére

    Köszönöm a segítséget mindkettőtöknek :R
    Én nem tudom minek kellett volna tartály vagy pumpa, anno kérdeztem a kompakt topikban, ott azt mondták ez így kevés lesz, vagy 2 külön kompakt lenne jó a cpu-vga-ra, de azt meg én nem szeretném.
    Nem szeretnék olyan külön szettet, szerintem ahhoz képest drága, vagy ezt a Triton-os megoldást választom, vagy külön léghűtést a vga-nak, csak, akkor ugye megint az van, hogy hangos.
    Nem cserélném le a 290-et, mert szeretem és nekem elég bőven teljesítményben, ki sincsen hajtva, csak hát nem gondoltam, hogy a ref ilyen rossz hűtésű. Illetve, nem mostanság fogom lecserélni a szettet, a cpu még talán változhat egy 1150-re, de a triton etéren elég univerzális megoldásnak tűnik. Illetve, eladni nem igen fogom, ha tényleg jól működik, akkor haláláig lesz a gépben :DDD
    Radiátor hely viszont van a gépemben, úgy tudnám megoldani, hogy felülre megy a Triton radiátora ventikkel, előre meg a másik 2×120-as radiátor akár pushpullba, elől van hely neki bőven. Radiátornak melyik lenne jó? Ek, Magicool vagy Alphacool?
    És akkor gondolom egy ilyen cső jó lesz, és ha jól számolom 4 ilyen csatlakozó kell? Kihagytam valamit, ami még kell?
    Ami még fő kérdés, hogy egyátalán van-e értelme bevizezni a vga-t, +50k-t rákölteni radira miegyébre, jobban hűtené, mint egy Raijintek Morpheus?

Új hozzászólás Aktív témák