Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Azt hiszem meghalt a pumpám! :O

    Egy régi WaterChill (azt hiszem), még évekkel ezelőtt vettem használtan, házilag highflow-osítva. Azóta sokat ment, de azért nem mondom, hogy már nyugodt szívvel engedem a sírba.

    A legutóbbi vízleeresztés és szerelgetés után is nehezen indult el. Akkor nézegettem, méregettem multiméterrel, rákötöttem közvetlenül a pumpa részt a PC tápra (megkerülve a kis áramkört, amivel elvileg software-es vezérlést is tudna, de az USB kábel hozzám sohasem ért el), stb és egyszer csak megindult.

    Azóta nem is volt vele baj, de ma ismét volt egy vízleeresztés és most nem akar.
    Kocogtattam már a földhöz, ki-be dugdostam, de meg se nyikkan.

    Mit érdemes most venni highflow rendszerhez? (DN12-es csövek, 10/12-es csatikkal, HF blokkok mindenen).

    Van egy bazinagy passzív radiátorom (IFA hűtő volt régen), benne rengeteg vízzel (~6 lityó), több méternyi cső, majdnem 1m összesített magasságkülönbség, egy CPU, egy fullcover VGA blokk és 4 tody féle chipser hűtő (kettő az alaplapon, kettő 180 fokos fordítónak van hasznosítva a CPU körüli szomszédos blokkok törésmentes összekötésére :DDD).

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák