Keresés

Aktív témák

  • szanyi20

    tag

    Szép jó estét mindenkinek.

    Életem első vízhűtéses rendszerének kiépítésén töröm a fejem, és ebben szeretnék hasznos tanácsokat szerezni.

    Először is a kérdésem az, hogy ha új rendszert szeretnék, összeválogatva érdemes vásárolni, vagy kezdésképpen valami szett is megteszi?

    Amit hűteni kéne az első körben csak a processzor (Phenom II 965 BE, nem 5-6 GHz-n járatva, merthát ugyan vegyész vagyok, folyékony nitrogént meg héliumot még tudnék is szerezni, de nem olcsó mulatság... :D de nem is a gyári 3,4 GHz-n... :DDD) A rendszerben még egy Gigabyte GTX 460 SOC is helyet foglal, esetleg később ő is becsatlakozna a vizesek közé, de első körben csak a procit szeretném ezzel hűteni. A ház amibe menne a cucc, egy Cooler Master 690 II Advence, szóval van dupla radiátornak hely kialakítva a házban felül is meg alul is.

    Hát lényegében ennyi lenne, a keret (csak hogy mondjak valami... :D ) olyan legyen 40-45k, de ez a tető!

    Előre is kösz,
    Üdv

  • szanyi20

    tag

    válasz Joshi #34559 üzenetére

    Megfontolandó a VGA...

    Most még csak informálódok, mert egyelőre nem tartózkodom MO-n a konfigom viszont otthon várja, hogy jól felújítsam!! :D Sztem az 50k még éppen éppen bele fog férni, de most még inkább csak minél több infot szeretnék begyüjteni, illetve helyeket nézni/keresni, átnézni az aprót, hogy mi hogy van... stb stb....

Aktív témák