Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nofi

    őstag

    válasz fLeSs #32 üzenetére

    Én anno a Lenkei vitamincsomagot kezdtem szedni, de aztán elegem lett abból a szektásdiból amivé kezd az átalakulni. Azt még lenyelem, hogy küldik a promo újságjukat, meg ha vásárolok állandóan kérnek, hogy írjak véleményt, de hogy a könyvekben milyen butítás van az elképesztő. Volt szerencsém elolvasni mind a kettőt, de szánalmas ahogy emberek hiszékenységéből építkeznek. Nem beszélve a vitamincsomagokról ami kétség kívül úgy van kialakítva, hogy vedd csak a minél nagyobbat. Na ebbe nem szeretnék belebonyolódni, de felháborító!
    Itthon még a Pharmanex féle multivitamincsomag megy, akikben meg az nem szimpi, hogy drágábbak, meg valami számomra nem valami bizalomgerjesztő készülékkel méricskélik a bőrődet, majd abból meghatározák mennyire vagy rászorulva vitaminokra. Ekkor horribilis áron dupla adagot etetnek meg veled havonta és elmondásuk szerint köv mérésre eléred a ''türhető'' v ''jó'' szintet és onnantól már csak szintentartás van. Namost jelenleg anyu tesztalanykodik, majd meglátjuk. Itt csak annyi sántít, hogy mindig kételyeim vannak, ha olyan dokumentumokat mutatnak nekem ami szerint ez a világ első számú, legjobb, stbstbstb készítménye és ez a mérőműszer is elismert, majdan minden bevásárlóközpontban lesz, de most még kezdetleges és 20perc kell a szoftver ''felállásához'' amíg természetesen megy a promo duma meg a slide show ezerrel :)

    Xbox GT: nozsolt

Új hozzászólás Aktív témák