Új hozzászólás Aktív témák

  • Pazo

    tag

    válasz Gregorius #284 üzenetére

    bejött, köszi mindkettőtöknek a gyors választ. nem számítottam ilyen sebsségre. de ha már... ;] ... akkor jönne a következő kérdésem:

    MySQL (mysql-5.0.22) adatbázishoz szeretnék csatlakozni a formokkal. (2005-ös VS-t használok.) hozzáadtam a connektor (mysql-connector-net-1.0.7) dll-jét a referenciákhoz és a toolboxba is betettem. hogyan tudok megjeleníteni egy táblát a formon? hiába húzom rá a DataGridView-t, egyszerűen nem látja a MySQL-es adatbázisomat, nincs a connectorok között az általam feltelepített cucc. ezek szerint nem tudom ezzel a ''varázslóval'' beállítani a kapcsolatot, csak kódból? hagyjam ott a gridet és a tulajdonságait állítsam a kódnézetben és ne is foglalkozzak az általa felkínált lehetőséggel?

    egyelőre ez a legfontosabb, amit meg szeretnék oldani. lenne még, de azok apróságok és csak szépséghibát okoznak az applikáció használata során.

    előre is köszi.

    I'll tell you just how stupid Life Insurance is. You're sitting across from a guy. He's betting you you're gonna live, you're betting him you're gonna die! And you're hoping he wins!

Új hozzászólás Aktív témák