Új hozzászólás Aktív témák

  • Skillet

    addikt

    válasz bluemirage #5729 üzenetére

    Nem mondanám hobbinak, és igazán azt sem, hogy most kezdtem. Szerelvényből az elmúlt vagy minimum 25 évben volt bőven. Kapcsolók, dugaljak, lámpák, csillár ventilátor... Vezetékekre zsinórközi kapcsolók, földelt és földeletlen (lapos) dugvilla. LED is volt bőven. Építettem már ki gerincről dugaljat (véséssel, mindennel). Itthon füstölt az elosztó, az egyik kismegszakító szállt el. Kiderült, hogy az egész lakás kb 3 megszakítón volt. Vettem 7db megszakítót, és minden kimenőt külön megszakítóra kötöttem...
    Bár az összes eszembe jutna most, de nem szívesen pötyögném le, és titeket sem fárasztanálak a semmivel :DDD
    Egyébként kijutott autóvillamosságból is elég.

    Ha törik a vezeték, muszáj lesz toldanom. Ha kell, vések. Ez sajnos ilyen. Hozzátenném, hogy tegnap is tört az egyik kimenő. Pedig nem azt bolygattam, csak a külső táblára menő vezetékeket húzgáltam ki. De talán nem tört volna, ha normálisan van megcsinálva. De toldott volt már, ráadásul összecsavarva, szigszalagozva. Én nem vagyok villanyszerelő, de nem így csinálom majd meg. Minden tőlem telhetőt megteszek, hogy a lehető legigényesebb legyen.

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Új hozzászólás Aktív témák