Keresés

Aktív témák

  • Danikika94

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy furcsa kérdésem van. Panelban lakok és viharok voltak egyik hétvégén aminek következtében semmi másban nem esett kár csak a házimozim alaplapjában. Mivel a tápegység sértettlen így a villám nem az elektromos hálózatban jött be hanem az internet vezetéken. Na én furcsállom azt hogy se a lépcsőházban kihelyezett switch SE a routerem nem károsodott CSAK és kizárólag a házimozim. Mind a PC-m mind a házimozim ugyanabba a routerbe volt dugva (nem wifis a házimozi azért) de a PC-m meg 1 RAM slot vesztességgel de hintátlanul üzemel tovább. Ezt ha biztosítóhoz vinném akkor mennyire látnák jogos kártérítés kérelemnek? Sajnos ez valóban megtörtént és nem 2 forintos házimozim ment így tönkre és szeretném ha lenne kártérítés csak így nem valami bíztató hogy foglalkoznak vele :(

    Nem vettek fel a roxfortba ezért elhagyom a megyét hogy jedi lehessek!

  • Danikika94

    csendes tag

    válasz Drótszamár #2 üzenetére

    Egészen pontosan a 5-6-ai lehüléses viharban volt mikor én nem voltam otthon így 7-énn hazaérve tudatosult bennem ez a felfedezés. Azóta van az LG szervízben és most vettem át a szakvéleményt amiben bele is van írva.

    Nem vettek fel a roxfortba ezért elhagyom a megyét hogy jedi lehessek!

Aktív témák