Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Totyi #260 üzenetére

    Aki akarja tudni mindennek a magyarázatát, az lehet csak egy burkot fog látni.
    Ki tudja talán alig kell száz évet várnunk és jön valaki aki megdönti avagy továbbfejleszti Einstein relativitás elméletét pl.
    Sokszor hittek emberek dolgokat -és én szentül meg vagyok győződve arról, hogy akkor azt igaznak is hitték, vélték- aztán sokszor az idő más magyarázatot adott.
    Igazából az embereket az a kérdés foglalkoztatja leginkább , hogy tulajdonképpen kik is vagyunk.Honnét jöttünk? Miből és hogyan van ez az egész. Lemehtünk ugyan részletekig, de a részletekben el is veszhetünk. MEgmagyarázhatunk dolgokat, de valójában csak a saját nézőpontunkat magyarázzuk. Én így gondolom.
    Az előbb feltettél egy kérdést, evolúció vagy teremtés. Én azt mondom mindkettő.
    Mivel a véleményem szerint az univerzum egy olyan spirálishoz hasonlít, amelynek a vége visszakanyarodik az elejéhez.
    és ez aztán tekeredhet csavarodhat jobbra balra .
    Szerintem az univerzum teremti önmagát, és magában foglalja így az evolúciót is.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák