Aktív témák

  • Vikthor

    nagyúr

    válasz Vikthor #16 üzenetére

    2004/10/31

    Ha! Ildy és én... történelem. Soha nem is volt köztünk semmi. Nem kapcsolat az ilyen, ahol szarnak a másik fejére. Meg kifogások halmaza... :( Ez nem kell nekem. Viszont most, hogy elváltak útjaink, lehetőségem nyílik bebizonyítani mire is vagyok képes. Az életem része lett a Brigi és a gyönyörű 4 éves lánya Barbi. Brigit nagyon szeretem és sok mindenben egyetértünk. Kedves vagyok hozzá, bár a Barbit még csak egyszer láttam... nem találok rá szavakat, annyira aranyos. Éppen beteg lettem egy kicsit, és hoztak nekem egy szaotyor gyümölcsöt, centrumot és torokcukrot. A Barbi meg rajzolt nekem egy szépet. Már aznap sokkal jobban lettem. Brigi mellé álltam, mert nem hagyhatom egyedül. Kötelességem is egyrészt, másrészt meg mély érzelmi okai is vannak... :D Nem tudom szavakba leírni, hogy milyen egy angyali teremtés. De most komolyan. Megérdemlem én Őt egyáltalán? Remélem nem olvassa ezt... :C Bár nincs semmi titkolni valóm előtte. Szeretném mellette/mellettük leélni az életemet. Nem kell nekem már váltogatás meg futó kaland... :( Nem hinném hogy élve kijönnék belőle.

    Vikthor

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Aktív témák