Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz CYBERIA #46 üzenetére

    A SlimFit képcsövet a Samsung fejlesztette ki. Ez azt jelenti, hogy a képeltérítést 90%-ról 180%-ra növelték, és így tudták elérni a 40cm alatti képernyő mélységet. A Videoton vagy megvette ezt a képcsövet, és fejlesztett maának egy teljesen új elektronikát hozzá ami kevésbé valószínű, vagy egy az egyben megvette a Samsung tv-jét, és saját márkanév alatt hozza forgalomba, egy apró módosítással. Ez a módosítás nem más, mint a képernyő alatti nagy kör alakú bekapcsoló gomb eltüntetése. Egyébként teljesen azonos a Samsung és a Videoton keskeny képcsöves tv-je, még a káva színe, és stílusa is eggyezik. Ha ez szerinted pusztán a véletlen műve, vagy a képzeletem játéka, akkor nézdd meg a 18-as hozzászólásodba betett szórólap képét. Ha ott nem tűnik fel a hasonlóság, akkor sehol :U
    Egyébként nekem is ez a Samsung SlimFit tv-m van, csak nekem a 16:9-es HDTV modell, ami ennek a készülékcsaládnak a csúcs tv-je, és azt is itt, magyarországon gyártották :Y

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák