Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hajbel

    addikt

    válasz Mosqu!to #259 üzenetére

    "Az ANC fontos, sokat kell repülnöm a közeljövőben, és örülnék ha a legjobb átviteli technológiák is elérhetőek lennének."
    Az ANC nem átviteli technológia, hanem active noise cancelling, a legjobb átviteli techonlógiával pont a Sony nem rendelkezik, mivel aptX-et nem támogat, ettől függetlenül jól szól, de késhet a hang játékoknál és youtubeon. Mondjuk pár helyen olvastam, hogy youtubeon okés a dolog. Nyilván olyan hatékony zajszűrésre nem kell számítani, mint a fejhallgatóknál, de valamennyit kiszűr a zajból pl. repülőn jól jöhet.
    Sennheisert hallottam, szinte mindenütt azt tartják a legjobbnak, a Sony pedig kicsit lejjebb van hangban, kb. Tevivel (ez volt a birtokomban) van egy szinten. Sonym nem volt, csak rápróbáltam, mivel nekem nem tetszik, hogy olyan, mintha egy csótány lenne a fülemen, ebből kifolyólag könnyebben kieshet, mint a többi füles. Mindenesetre azzal sem jársz rosszul, csak az volt a kérdés, hogy van-e nála jobb. Ha túl drága a M&D és kell az ANC, akkor abszolút jó választás a Sony WF-1000XM3, ráadásul egyszerre több eszközhöz lehet kapcsolódni vele egyidejűleg (talán 5), a M&D-ot csak kettőhöz, míg a Sennhelisernél és a Tevinél nem adott ez a funkció.

    [ Szerkesztve ]

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák