Új hozzászólás Aktív témák

  • zokrill

    friss újonc

    Sziasztok, tippeket szeretnék kérni.
    Futásra keresek fülest. Telefonváltás miatt a jelenlegi vezetékes futós fülesem (ezer éves sony) nyugdíjazásra kerül, mert az új telón nincs jack csatlakozó.
    szempontok:

    - nő vagyok és a női átlaghoz képest is kicsi a fülem, fülkagylóm. Ne essen ki, le, legyen kényelmes.
    - futáshoz kell, zenét hallgatni. Jó ha el lehett vele intézni egy hívást de ez nagyon másodlagos szempont.
    - városban futok, akarom hallani a környezeti zajokat valamennyire, ne üssön el egy dudáló ikarusz
    - bírja az izzadtságot, esőt
    - ne dübögjön futás közben a saját lépéseimtől (agybadugós gumiharangos vezetékes fülessel volt ilyen, de lehet, hogy a vezeték rángatta csak?)
    - bírjon ki 2-3 órát legalább, ne merüljön le hosszú futás közben.
    - legyen megbízható,
    - 20 körül örülnék neki, max keret 40, annál többet akkor se ha fut is helyettem..
    - nyitott vagyok nyakbarakós, vagy két oldali fülest egymással összekötött (nem tudom ennek mi a rendes neve) megoldásokra és tök vezetéknélküliekre is, de egyikkel sincs tapasztalatom.
    - rockot, bluest, poprockot hallgatok. ha szépen szól, ezek szóljanak szépen
    kalsszik kábeles fülhallgatókból csak a fül köré akasztós sport változat működött jól. a basic fülkacslóbal ülősek 215 perc után kicsúsztak az izzadságtól és mozgástól, az agybadugósaknál meg brutál lépészaj volt minden lépésre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák