Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz Tetsuo #2418 üzenetére

    A hangja nagyon tetszik mindkét esetben, bár én a legkevésbé sem vagyok vájtfülű hifista :). Talán zajszűrés nélkül egy kicsit szellősebb a hangkép, zajszűrés mellett kicsit szűkebb (lehet, hogy nem a megfelelő kifejezéseket használom itt, valahogy a tágasabb egy kicsit zajszűrés nélkül a zene) – de ez igazából csak akkor tűnik fel, ha otthon, csendes szobában kapcsolgatom ki-be az ANC-t. Vakteszten simán lehet, hogy elbuknám. :)

    Késleltetést én nem tapasztaltam Mac-en sem YouTube, sem Netflix alatt. Telefonon szintén rendben.

    Az utolsó kérdésedre így egy nap után nem igazán tudok hasznos választ adni. Masszív, rendesen össze van rakva, de megmondom őszintén, a fejpánt részen (ahol a méretet lehet állítani) kicsit több fémet vártam, ez a rész a korábban használt Beats Solo 2 Wireless-en masszívabb volt szerintem.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák