Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz so_ha #152 üzenetére

    "Észre vehetted volna, hogy eredetileg mire válaszoltál.
    A politikai fóbiáid a megfelelő topikba való, itt gazdasági oldalról értékelünk."

    Neked kellett volna észrevenni, hogy a puszta százalékokkal csak mosdatod a nermaffiát. Nyilván a célod is csak ennyi volt, erre hívtam fel a figyelmed. Fóbia az oktalan félelem, ez itt sajnos nekünk már a valóság... (de persze lehet, hogy ami történik az mégse történik, csak képzeljük :D )

    "Tipikus baloldali, ha sapka van azért, ha nincs sapka azért érvelés."

    Mekkora volt a verseny négy szólgáltatóval, 4000es digivel, flippel? Erre miért nem válaszoltál, miért csak "baloldalizol"? Nem kormányinfón vagy és nem te vagy a gulyásgeri ;)

    "A stílusból ítélve magadból indulsz ki! A stílus maga az ember! Őszintén le/sajnállak!"

    Ha hazudsz és rámutatok, az nem engem minősít. Ne hazudj. Értékeld a 4000es digit, flipet, upct, azt ami elmúlt, elmúlik. Értékeld a 8 hónap alatt 6000-ről 10500-ra emelkedett digi előfizetésem.

    "A németeknek volt befolyása, ami mostantól végre versenyhelyzetet hoz, a korábbi kartellel szemben."

    Volt közvetett(!) befolyása, nyilván. Ettől még volt digi, ami miatt volt flip, volt upc, brutálisan olcsón. És ezeket nem nyírták ki a telekom kedvéért. Ez neked, fogyasztóként jó volt.
    Most van konkrétan állami cég, havertulajdonossal. Kvázi a szabályokat hozó oldal is részt vesz a játékban innentől.

    "Úgy tűnik, hogy te nem ebben a való világban élsz, hanem a saját álomvilágodban.
    Sajnálom, hogy eddig is lesüllyedtem a szintedre, részemről ennyi volt."

    Én digi előfizető vagyok és a '22 tavaszán hatezres csomagom most januárban emelkedik harmadszorra, immár 10500-at kell fizetnem. Ahogy mondtam, tényekkel szemben mentegeted a menthetetlent. Ennél mélyebbre nehéz lenne süllyedned, emiatt ne aggódj.

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák