Új hozzászólás Aktív témák

  • Nowhereman

    őstag

    válasz #34929152 #756 üzenetére

    No ez meg az az oldal, amit birok a nőkben! Mikor éppen nem akarják kioktatni az embert, egész kedvesek és aranyosak tudnak lenni. Hogy hogy jön ide? - honnan tudod, hogy nem állsz-e szembe valamelyikkel! Nekem volt régen egy cimborám - mindenhonnét kinézték, mert az anyja betegesen féltette, és ez a viselkedésén is meglátszott. Sajnos én a furcsa embereket szeretem jobban, mint a ''menő''-ket. Az ok, amiért az anyja úgy viselkedett ahogy, és a gyerek is ahogy: az anyjának temérdek vetélése és halvaszületése volt míg ő megszületett. Megjegyzem: agyereknek mai napig sincs fogalma róla. Tudod mennyi rá irányuló kritikát kellet eltűrnöm kivülálló emberektől?:((
    Nem mondom azt sose, hogy az élet szar: az élet szines! A problémám az, hogy nem vagyok képes a szép oldalát nézni a dolgoknak, és elfordítani a tekintetem a kellemetlen dolgokról, ugyanis betegesen keresem az új és idegen dolgokat(emiatt unok rá az emberek többségére cirka félóra alatt). Hogy miért. Azt tényleg nem nevezem meg: állatira unon azt a sok sületlenséget hallgatni a laikusoktól ''miért''-el kapcsolatba!;)

    Utánam a kondenzcsik!

Új hozzászólás Aktív témák