Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kymco

    veterán

    válasz Horka1 #9098 üzenetére

    Azért nem fogok tudományos érveket felhozni, pedig lenne mit, mert láthatóan a tudományos dolgokat elég nagyvonalúan kezeled.
    Eddig tőled magvas véleménynyilvánításon túl más nem hangzott el. Te csak ne kérd számon rajtam a tudományosság hiányát.

    Éppen ezért én csak akkor szólok be, mikor már engem is sért a megnyilatkozásod.

    (Tudod a tudomány nem arról szól, hogy valaki összeollóz valami izgalmasnak látszó összeesküvés-elméletet, majd várja, hogy a tudományos elveket használó emberek ezt megerősítik vagy cáfolják. Sokkal inkább arról szól, hogy aki állít valamit igyekszik alátámasztani érvekkel állításait. És ezeket az érveket lehet másoknak esetenként cáfolni. Nem spórolható meg részedről sem az állítás alátámasztása. Ha mégis ezt teszed, akkor ne csodálkozz azon, hogy nem fognak foglalkozni állításaiddal)

    [ Szerkesztve ]

    www.refujvaros.hu

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Horka1 #9098 üzenetére

    Légy szíves ne ess abba a hibába, amit másoknak felrósz. A legnagyobb istentagadók is szerényebbek voltak ennél. Ráadásul egész ideológiai csoportokról mondasz véleményt, ami az Alapelvekkel is ellenkezik. Össze nem tartozó dolgokat mosol össze, világi problémákat akarsz vallási érvekkel cáfoltatni.
    Eleve nem vitatkozni jöttél ide, amint látom, hanem "mint megmondóember" elmondani, hogy nem vagy meggyőzhető. Ez megtörtént, légy szíves a jövőben befejezettnek tekinteni ezt a vonalat. Ha nem tudsz érdemben másról, vagy másként vitázni, hanyagold ezt a topikot inkább!

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Új hozzászólás Aktív témák