Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kymco

    veterán

    válasz kymco #11108 üzenetére

    A másik emberért a Bibliai szavain keresztül Isten tesz.
    Hiányos, és értelmetlen mondat.
    Helyesen:
    A másik emberért a Bibliai szavain keresztül Isten tesz felelőssé.

    www.refujvaros.hu

  • lao ce

    aktív tag

    válasz kymco #11108 üzenetére

    a baratod eseterol szolva, (akarmilyen hulyen is hangzik ez az en szambol) de isten szerepe az emberek eleteben nem az kellene legyen hogy megvedjen a rossztol hanem hogy erot adjon. meg persze az e kore szervezodott kozosseg is segit. a maganyos kuruzslok es a rossztol megvedo talizmanok ideje azt hiszem lejart.

    hasonlo negativ dolgok tortentek velem a nyaron hasonlo korulmenyek kozott. persze, a tao nem gondoskodik egyaltalan senkirol. a taoval valo harmonia es harmoniaban gondolkodas segit nem maga a tao.

    ---
    keves az az ember aki hallgat arrol amirol fingja sincs. az agy ugy mukodik hogy ki kell egeszitenie a nemtudas uresseget, meg akkor is ha hazugsaggal (fantaziavilaggal) tomi be a lyukat.

    kerdezz dolgokat a barataidtol, amikrol nem tudhatnak. van itt egy elado auto az usabol, hany kilometer lehet szazezer merfold? milyen kemeny telunk lesz? hol hagyhattam el a szemuvegemet? szazbol egy fogja mondani hogy nem tudom, a legtobbekben beindul a fantazia es kapsz egy szines valaszt. ami nem baj persze, csak mutatja hogy igy mukodik a dolog.

    mikor hitrol kerdezel valakit akkor meg kell(ene) talalni azt az egy embert a szazbol aki azt kepes mondani valamire hogy nem tudom. pont ilyennel beszelt a zen szerzetes is, feketen-feheren benne van a cikkben.

    [ Szerkesztve ]

    nicht kompot

Új hozzászólás Aktív témák