Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bon

    őstag

    Üdv

    Nekem van egy Chieftec CFT-620-A12S típusú tápom és van egy dolog ami zavar és szerintem nem természetes. Amikor megvettem kb másfél hónapja akkor a venti mindig magas fordulatszámon pörgött (kb 2200), elég hangosan, de mivel ezt olvastam itt a prohardveren, hogy ez természetes nála így nem zavart. Kb két hete észrevettem, hogy most meg már alacsony fordulatszámom pörög a venti (kb600-800) időnként meg begyorsul. Sőt néha folyamatosan ingadozik a fordulat száma a ventinek elég zavaróan. De még ezt is megszoknám. De ami idegesít már 4x rajtakaptam a ventit, hogy áll. Amikor a táp úgy gondolja akkor meg elkezdi max fordulatszámon pörgetni és egy idő után lelassul alacsony fordulatszámra, sőt egyszer ugyanúgy le is állította a táp a ventit.

    Ez természetes lenne? Mert szerintem nem, az összes eddigi Chieftec tápom nem csinált ilyet.

    A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, RTX4070 Super, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

Új hozzászólás Aktív témák