Új hozzászólás Aktív témák

  • EmberXY

    addikt

    válasz martonl #123 üzenetére

    "befut egy "hívtak erről a számról" típusú visszahívás"

    Nekem már befutott jónéhány, de minden esetben elmondható, hogy az alábbiak valamelyike volt:

    - csörgették az adott számot, de az valamiért nem vette fel, vagy épp nem volt telefonközelben, aztán később "visszahívott", mint ahogy normál esetben szokás ilyenkor, csak hát közben engem hívott, és nem azt, aki őt hívta.

    - a hívás létrejött, de nem szólt bele a hívó semmit. Legutóbb egy cég hívott vissza ezzel, szerencsére korrekt volt az ember, és végighallgatta, hogy mi a problémám, és megértette, hogy nem én szórakoztam.

    Belegondolva ez érthető is, hiszen ha a hívó fél beszélt volna, akkor már egy konkrét ügy részleteivel hívtak volna vissza, vagy nem is hívtak volna, hiszen megbeszélték amit akartak..
    Szóval én nem tartom kizártnak, hogy ebben az esetben valóban nem csalási szándék van, hanem csak szívatás, viszont visszaélésnek ugyanúgy visszaélés, de a rendőrség szerint ez mégsem valósul meg.

    Az én hívószámomhoz nincs hozzárendelve eSim, csak egy hagyományos fizikai SIM-em van.

    [ Szerkesztve ]

    Up the Irons!

Új hozzászólás Aktív témák