Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    http://hardverapro.hu/tag/ennijofat kartárssal bonyolítottam le ezt az adásvételt. http://hardverapro.hu/apro/thermaltake_commander

    Amiket állítok, mindent tudok bizonyítani! Jan 6-án vettem ezt a keyboard-ot, feb. elején tettem fel ide. Feb. végén vette át tőlem.. tehát másfél két hónapos volt. Én kb 3 hetet használtam, nem tetszett, de már túl voltam az elállási időn az Iponnál, mire eldöntöttem hogy ez nem lesz jó. Ezért döntöttem úgy meghirdetem itt, egér nélkül, mert a hozzá tartozó egér tetszik, azt használom most is. 10 ezer körül volt a csomag (egér plusz billentyűzet), 6 ezerért tettem fel elsőkörben, aztán levittem 5-re... Emberünk még lealkudott egy ezrest. Tehát 4 ezer forintért jutott hozzá, majdhogynem fél áron, egy lényegében új termékhez. Mivel ugye senki nem vitatja, hogy ha 3 hetet használtam, és 1 hónaposan tettem fel, nem állítottam valótlant a hirdetésben hogy új. Persze el lehet rajta vitatkozni, de nem írtam hogy original bontatlan, csak azt hogy új, 3 hét használat után, még az alig használt is túlzás lenne ugyebár.
    Barátunk errefel, adott egy negatív értékelést, hogy nem a megfelelő állapotban adtam neki oda a portékát, mivel nem új és koszos volt. A levelezésünkben ott van hogy szólt, hogy kicsit poros volt. Válaszoltam hogy hát el volt téve ugye vagy 3 hetet és lehet kicsi por szállt rá. Node könyörgöm ha veszek egy keyboard-ot, akkor letisztítom, ha tudom hogy nem original. Tehát teljesen irreleváns hogy kicsit poros volt. Nyálkás meg nem volt, az egyszerű szemen szedett hazugság!
    Megkértem hogy vonja vissza, de nem vonta, sőt még reklamált, hogy a garanciát egér nélkül nem fogja tudni érvényesíteni (fénymásolt számlát és garanciát kapott Iponhoz), holott ez nyilván butaság, de írtam neki, hogy ha netán mégis akkor, segítek, viszem hozzá az egeret, ha kell.
    Jelentettem az ügyet, a moderátor igazat adott nekem, és lehetőséget kaptam újra értékelni a kollégát, természetesen mindenre negatívot adtam, inkkorektségre inkorrektséget tettem valóban, mivel nyilván kifizette, de úgy voltam vele, hogy hátha ezzel a kis retorzió tudom motiválni arra, hogy vonja vissza a hamis és téves negatív pontozást. Erre ő is jelentett engem, hazudozott a moderátornak és kapott ő is újra értékelési lehetőséget és fullra lepontozott. Privátban közben hisztériázott és már azzal is jött hogy késtem is. Valóban késtem 10 percet, igaza van... 10 perc késésért megintcsak inkorrekt jelenteni valakit nyilvánvalóan...
    Ergo most már nem csak egy téves negatív pontom van, hanem még másik 4 hazug, hamis negatív pontot adott... Most így állunk. Jelentettem újra és kértem a moderátort a helyzet korrigálására.

Új hozzászólás Aktív témák