Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angelo69

    senior tag

    ELŐZMÉNYEK...

    Kedves Orion82!

    Örömmel olvastam hozzászólásod ezen topikban, amelyre egy barátom hívta fel a figyelmem, minek után TE voltál annyira kedves, hogy nem jelezted eme kis irományod felém, bár gondolom ezt csak a "korrekt" tájékoztatás érdekében tetted...
    Nem igazán tudom, hogy melyik része volt érthetetlen számodra abból hogy "nincs rá garancia"?! Ezek után, hogy TE milyen machináció céljából követelted rajtam, megengedhetetlen hangon, fenyegetőzve, ezeket az adatokat igazából már nem is érdekel.
    De hogy választ kapj, igen én szedtem le róla, azért hogy a hozzád hasonló "ügyeskedő" alakok ne tudjanak "átverve, cseréltetni" egy lejárt garanciájú termeket ami az én nevemen van regisztrálva a logitech-nél. Ami még kiderült számomra, hogy a számolás sem az erősséged mivel 12.000.- ért vásároltad meg postával, amit a folyószámlám adatai is bizonyítanak. Ezek után már értem, hogy miért nem merted felvállalni saját neved, lakcímed, hanem valamiféle "barátnőd" címére kérted a csomagot.
    Nem utolsó sorban pedig, a TE hatalmas "gerincességedről" tettél megint csak tanúbizonyságot, hogy a tőlem vásárolt HASZNÁLT bill.-t, miután "nem jöttek be számításaid" egy napra rá ÚJKÉNT meghirdeted itt a PH.-n, és egy héten belül el is adtad.
    Ezt megint csak azért sikerülhetett mert én "gerictelen", aki még a "vásárlót is átveri", vigyázok a holmimra, és a tőlem vásárolt használt billentyűzet is újnak hat.

    Végezetül kitérve az általad emlegetett "sorsra, meg a gerinctelen emberek megtalálására", remélem ez bekövetkezik mihamarabb...

    [ Szerkesztve ]

    "Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

  • Angelo69

    senior tag

    Sziasztok!
    Egy feltételezhetőleg csaló emberkére szeretnem felhívni a figyelmeteket!

    A "KERESEK Crysis 2 NANO EDITION-t" skyrim hirdetésemre jelentkezett az skyrim, Hogy neki lenne egy "BONTATLAN (ez később fontos lesz) egyenesen a Nano dobozból".
    Én rákérdeztem hogy esetleg a bábut nem e adná el belőle, természetesen a válasz igen volt.Ezt követően már csak a lebonyolítás volt kérdéses, részemről csak a posta volt megoldható mivel vidéken élek.
    Ebbe bele is ment közölte hogy 1050 lesz a posta, de "Fizetés előreutalás után lehetne, utánvétben nem bízik mert volt már gondja belőle", de ha gondolom "akár vaterára is felrakja nekem a cuccot, ahol van 30-40 pozitív visszaigazolása, szóval még senkit sem vágott át, ha esetleg ettől félnék". Na ez a rész volt ahol már felhúztam a szemöldökömet, az utóbbi időszak "vaterás megbizhatoságra" hivatkozó csalók miatt.
    Írtam is neki, hogy "Nekem ez az előreutalásos rész ami nem fog menni.
    Pár napos újonc vagy, szerintem így megérted." Mire jött a válasz, hogy "Azért mondta, hogy ha gondolom vaterára is felrakja, hogy lássam, nem kamu ember. Egyébként ez egy új regisztrációja, de van egy jó régi itt scarfox néven".
    Természetesen jött is egy üzenet scarfox-tól miszerint "Csak gondolta ír, hogy lássam, hogy tényleg övé az account". Na itt volt az a pont ahol 99%-ra biztos voltam benne, hogy át akar verni!
    De közben természetesen a másik acc-ról is jött az üzenet miszerint, "Rendben, részéről mehet utánvéttel is, csak akkor az valószínűleg drágább, mert ugye ott az utánvétért is elkérnek valamit".
    Gondoltam azért még ellenőrzök pár dolgot, hátha csak túlreagálom. Megkérdeztem " Tudna e nekem fotót dobni ezekről a cuccokról", amire dobott is nekem 3-4 nagyon jó minőségű képet amitől egyből de-javum lett mintha már láttam volna.
    Pár perces keresés után rá is akadtam a neten egy Crysis 2-vel foglalkozó fórumon, amiket egy angol srác töltött fel kb. 30 hasonló kép kíséretében...
    Oké "játszunk" tovább, küldtem is az üzenetet miszerint " Pfuuuu...
    Ez nagyon fasza, ezeket Te csináltad róla?" mindezt tapsikoló smile kíséretében, jött is a válasz, hogy "Természetesen" és további pár sor hogy milyen kemény kis pack ez.
    Mikor válaszomban megkérdeztem, hogy "miért vannak fent ezek a képek egy idegen nyelvű oldalon", hanyag lazasággal közölte miszerint "Feltöltötte máshova is és valószínűleg valaki lenyúlta, mert nem privátba rakta fel. Nagyon nem izgatja magát miatta, mert nem jogvédett képeket csinál". Itt már majdnem lefordultam a székről.
    Szembesítettem is a dolgokkal, hogy "Tényleg? Érdekes mert több kép is fent van a srácnak és ugyanezek a képek nevei. Akarsz meg valamit "mondani"? Vagy elég volt." Persze ö meg akart mondani... Nem mást mint, hogy "csak annyit, hogy a játék nála van, a doboz nála, a figura nála van, az artbook nála van. Utánvéttel nem érhet kár, max nem veszem át a csomagot, mert azt hiszem, hogy két kiló kutyatápot rakott bele papírral kitömve. Röviden és tömören csak ennyi."
    Ha ilyen tökös gondoltam válaszolok, hogy most akkor tudna e saját készítésű képet csinálni.
    De sajnos nem tudott "mivel ha hiszem ha nem most tölti a fényképező elemeit. Igazából ez amit csinálok már csak felesleges kötekedés, ha kell a cucc vegyem meg, ha nem, akkor kár szerinte itt beszélgetni még órákig". Erre írtam neki " Hogy szerintem meg elővigyázatosság.
    2 acc-al, netről letöltött fényképekkel szúrod ki a szemem, és én kötekedek...". Bár ebben már maximálisan igaza volt. Jött megint azzal miszerint, "Mint mondta fent van vaterán is, nem kerül semmibe utánanéznem hány visszaigazolása van. Vagy akár ebay-en. Ezért szar hardverapró mert az, hogy a fórumban lehet + - -okat adni nem oszt nem szoroz mivel nem látszik sehol csak ott. Azt kérdeztem tud-e képet mutatni, tudott, innentől már tényleg csak kötekedés" Itt mar ellentmondásba is keveredett magával.
    Írtam is neki, hogy "Igen én is tudok mutatni képet egy Aston Martin-ról de az meg nem jelenti hogy van egy a tulajdonomba. Magyarázza itt a vaterát meg az e bay-t mégsem tud mutatni egy "általa" készített képet, de amit belinkelt állítja hogy a övé. És még meg akarja magyarázni hogy én vagyok a hülye".
    Persze ö nem akarta megmagyarázni, hogy hülye vagyok, nem is állította. Igen, netről mutatta képet, de ezen kívül én sem tudom innen bizonyítani, hogy nincs a birtokában a cucc.
    Ezt persze nem bizonyíthatom de, " De ö sem hogy ott van nála.", amire azt válaszolta, hogy "ez csak addig van így amíg nem csönget nálam a postás" és, hogy " Most ez egy olyan dolog, hogy ö lefotózhatja a szomszéd srác Nano editionjét is, és én azt honnan fogod tudni, hogy tényleg arról készült-e amit kapok? Teljesen lényegtelen amíg nem darabokban kapom meg a cuccot és nem abban fogom." Ennél a résznél már elgurult kicsit a gyógyszerem a pofátlansága miatt.
    Írtam is neki annyira kulturáltan még amennyi mar nem tudom, hogy sikerült miszerint" Itt az a probléma, hogy egy fotót nem tudott csinálni, mikor a mai világban még a telefonon is van fényképező. Bár megértem mert úgy elég nehéz, hogyha valami nincs...
    A postát meg vegyem át barom módjára? Ha meg nincs benne a csomagban aminek benne kellene lenni majd verjem a seggem a földbe."
    Persze jött is a sziporkázó válasz,"Az, hogy a mai világban a telefonon is van fényképező nem jelenti azt, hogy pl. az övén is van. Ahogy írtam az, hogy küldök egy Aston-ról képet, nem jelenti azt, hogy nekem is van, az, hogy a mai világban valakinek van Astonja nem jelenti, hogy mindenkinek van. De ha ennyire félek tőle, hogy nem lesz benne, akkor meg miről beszélgessünk még? Minden cuccot így rendelek, hogy azon rettegek vajon benne van-e?"
    Itt már végem volt gondoltam lezárom azzal, hogy" Majd megbeszélheti ezt az adminokkal...
    A gyenge magyarázatai őket vajon meghatják?"
    Na itt szerintem kis kaksi volt a gatyában mert gyorsan írta vissza, hogy " Jaj hagyjam már a fenyegetőzést. Nőjek fel inkább emberi szintre szerinte. De mivel szeretné ha nyugodt lenne az álmom csinál nekem 1-2 képet mobillal. Nehogy nekem álmatlanul forgolódjak."
    Bő negyed óra múlva, jött is a "fényképezzünk monitort" betyár azzal, hogy " Még mielőtt ebbe is belekötök ezek az ö példányai, amit árul az bontatlan, mind a játék, mind a figura. És igen, elég retek képek, de nem Samsung Omnia 2-ese van, hanem egy 4-5 éves W200, szóval nem kell csodára várnom." Hát nem is vártam mindenki döntse el a képek alapján :

    De megnyugtatott, hogy "Holnap ha gondolom kapok normális képeket még a személyijét is mellé rakja. Mert addigra kb. a fényképező is feltölt."
    Másnap írtam is neki hogy küldheti a "jó minőségű képeket", amire az a válasz jött amire számítottam. Semmi...

    Azota sem lépett be!

    Mindenki szűrje le a tanulságot.

    "Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

  • Angelo69

    senior tag

    válasz szoki007 #791 üzenetére

    Szerintem mar semmit mert atvetted, es semmi sem bizonyitja, hogy nem te sumakolsz,hanem o... :(((

    "Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

  • Angelo69

    senior tag

    válasz szoki007 #794 üzenetére

    Sajnos igen. :(
    Max megkeresheted es juol "elbeszelgethetsz" vele. ;]

    "Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

  • Angelo69

    senior tag

    válasz szoki007 #798 üzenetére

    O ugyis letagadja,vagy azt mondja, hogy nem ezt adta at neked...
    De nem is igazan ertem, hogy ilyen korulmenyek kozott miert vetted at. :F

    "Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

  • Angelo69

    senior tag

    válasz szoki007 #802 üzenetére

    Nem utolag, nekem van par szabaly ami utan akkor sem kotok uzletet ha az nagyon nagy elonyokkel kecsegtet.
    Ahogy Realradical is irta, ez a tanulopenz volt neked sajna. :(

    "Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

  • Angelo69

    senior tag

    válasz azurad #996 üzenetére

    Kb. ki kell nevetni... :U

    "Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

Új hozzászólás Aktív témák