Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xxxbmx

    tag

    válasz RedHarlow #1169 üzenetére

    Mint mondtam sajnos abban nem tudok megeggyezni redharlow kollégával hogy előre elküldjem a gépem!de én ugy hiszem hogy ebben mindkei eggyet ért velem!"sose küldj előre semmit",Ha holnap eladom a gépem már megbeszéltem redharlox kollégnak hogy oda adom a kauciot!

    ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

  • nagyt92

    csendes tag

    válasz RedHarlow #1171 üzenetére

    sziasztok!

    jelentsd a csalót topic(#11681) Nyugis kommentje

    Ti elég tapasztalt prohardver tagok vagytok, talán tudtok nekünk segíteni, és jobb belátásra bírni.

    Már elég sok dolgot eladtam itt a prohardveren, körülbelül 10-15 adás-vétel fűződik a nevemhez, amiket levelekkel tudok igazolni is. Legyen az alkatrész, laptop, valamely szolgáltatás ( játékidő WoW Gamecard), a pirosokat nem nagyon kértem, de azért a postok alá kaptam a megjegyzéseket, hogy gyors, megbízható partner stb és levelekben is mindig visszaigazoltak, hogy azt kapták amit kértek.

    Most eladtam egy ilyen játékidőt 1100Ft-ról van szó. Működött 48 óráig és visszavonta a Szolgáltató amiről emailt is kapott, hogy miért, de nem az én hibámból, szimplán beszüntette azt.

    A lényeg, hogy ő most csalónak állított be és csalás, hűtlen kezelés, sikkasztás, lopás alapos gyanújával tenni akar egy feljelenést ellenem.

    Nos nem voltam itthon, de skype-on 0-24 fent vagyok és írt, nem írtam vissza ezért választotta ezt a lépést, hogy én többszöri felszólításra sem válaszoltam neki aznap.

    Kártalanítást követel, amit úgy egyébként meg is tennék fenyegetés nélkül, de hát nem várta meg, hogy írjak.

    Véleményetek?
    1. Megkapta amit kért, a szolgáltató vette el nem én. Garanciát nem vállaltam, és nem is Kért!
    2. Többszöri felszólítás nálam nem 14-22 óráig tartó időszakra vonatkozik, hanem napokig.
    3. Foglalkozik a rendőrség egyáltalán 1100 Ft-os pitiáner ügyekkel?
    4. Megéri benzint, időt, pénzt pazarolni ilyen ügyre, ahelyett, hogy megállapodna velem?
    5. Kapott egy kódot ami először feloldja majd megkapta a feltöltést. A kódot kézzel foghatta és fel is használta ez 300 Ft ba került. Tehát én a 800 Ft-ot visszatéríteném mert azért 30 napra szólt a feltöltés és 48 óra után vette el a szolgáltató, de nyomatékosítom nem az én hibámból, de kártalanítom ezt a részét, mert 48 óra valóban elég kevés idő.
    6. Ő azt állítja, hogy nekem 1100 Ft-ot kellene fizetnem, de nem fogom hagyni magam, hogy fenyegetőzésbe menjen a dolog a rendőrséggel 1100 FT miatt, mikor megkapta a kódot, amit vásárolt, illetve feltöltést, amit visszavontak tőle, de ezt akarom megtéríteni, hiszen volt tartalékom, ha bekövetkezne bármi baj, tudjak kárpótolni.

    A privát megegyezés folyamatosan zajlik bár most délelőtt 10 óra óta nem kaptam választ... :) de Tőlem el volt várva, hogy azonnal válaszoljak na mindegy.

    Ezt a kijelentést a következő névvel és számlaszámmal szedi a pénzt:
    OTP BANK 11773425-01391680 NÉV: Nagy Tamás
    pedig kikérem magamnak, nem gyűjtök én semmilyen áldozatokat semmiféle oldalon, pénzszerzés céljából. Főleg, hogy ezt egy olyan hirdetés alá írta, ahol ott szerepel 4-5 Dicsérő komment a vevőktől.

    Egy kis infó rólam, azért szerintem mindegyik oldal tükrözi az ember valódi korrektségét. vatera felhasználóm
    üdv!
    Találat

    nagyt92 felhasználónak 4 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!
    Megannyi komment és köszönő levél.

    üdv és köszi a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák