Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Evgenii

    tag

    válasz tajcsi #747 üzenetére

    Attól, hogy az admin ír neki, ettől még nem fog fizetni, ha eddig nem tette! Ez egészen biztos!
    Az admin levele nem egyenlő egy jogi felszólítással! Azt csak és kizárólag ügyvéd által teheted meg!
    Ezen kívül, ha kizárják, regisztrálhat újra! Innentől ismételten nem lett vele kiszúrva!

    Ha a jogi rész nem érdekel, akkor miért szólíttatod az adminnel fel, hogy fizesse vissza a vételárat? Ezt csak jogi úton lehet érvényesíttetni!
    Ha pedig tudod, akkor tedd meg a lépéseket!

    Ha olvassák, és tegyük fel, hogy az eladó is olvassa, nem igazán fog vele semmi se történni!

    Az pedig, hogy kivel értek egyet, az a magánügyem! Nem állhatok senki pártjára, csupán segítek jogi dolgokban!
    Mivel az ártatlanság vélelme mindenkit megillet, Én nem fogok egy elmondásra alapozni! Ez szubjektív lenne, és elfogultságnak kellene tekinteni! Az pedig nem az Én asztalom!

    Az admin is mérlegelni fogja, hogy az itt leírt dolgok mennyire helytállóak! Ha megáll ott, hogy vagylagos a dolog, akkor értelemszerűen nem fog belefolyni!

    Már jó pár embernek elmondtam, hogy adásvételi szerződés nélkül ne vegyen semmit! Ez védi az eladót és a vevőt is!
    Ha mégis adásvételi nélkül vásárolna, akkor viszont legyen tisztában azzal, hogy a későbbiekben felmerülő jogos / jogosnak vélt / stb. problémák már csak jogi úton érvényesíthetőek! Ott is a bizonyítási eljárás függvényében jár csak sikerrel az ember!

    Szintén hangsúlyoztam már itt-ott, hogy a piros és fekete pont nem ér semmit! A kitiltással pedig csak annyit lehet elérni, hogy az adott illető X ideig nem tud az oldalhoz hozzáférni. Utána új néven fog megjelenni!

    Ez jogilag és reálisan is nézve ugyanott köt ki!

Új hozzászólás Aktív témák